О нама

Техничка школа у Младеновцу постоји од 1907. године. Школа је почела са радом  1960 . године, када је имала пет одељења. Данас школа има 641 редовних ученика који се образују за 27 различитих занимања у оквиру 3 подручја рада: електротехника, машинство и обрада метала и текстилство. Страница о историји школе, школи данас и реч директора.

Управа школе, стручни сарадници, организатори практичне наставе, администрација и финансије

Председници и чланови стручних већа

Сваке године, традиционално се обележава Школска слава – Свети Сава, 27.јануара. Тај дан у школи се обележава радно, без наставе. У школи се одржава Светосавска академија у којој учествују ученици наше школе у оквиру драмске и рецитаторске секције. Сваке године у првој недељи јуна школа обележава Дан школе.

Служени гласници, документи за наставике …

Ово смо ми – администратори школског сајта. Ми смо ту да Вам пружимо што више информација.