Техничка школа Младеновац

Електронски дневник

Платформа за учење на даљину

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА, МАШИНСТВО И ОБРАДА МЕТАЛА, ТЕКСТИЛСТВО И КОЖАРСТВО

Председници и чланови стручног већа

ПРЕДСЕДНИЦИ СТРУЧНОГ ВЕЋА

  • Маја Петровић – српског језика и књижевности
  • ???? – страних језика
  • Славица Ћурђевић – математике и информатике
  • ????? – природних и друштвених наука
  • ????? – физичког васпитања
  • Александар Радосављевић – електротехнике
  • Дејан Трифуновић – машинства и обраде метала
  • ?????? – текстилства

ЧЛАНОВИ СТРУЧНОГ ВЕЋА

  • Бисерка Вуксановић – професор српског језика и књижевности
  • Анкица Живковић Баралић – професор српског језика и књижевности
  • Јелена Канлић – професор српског језика и књижевности
  • Маја Петровић – професор српског језика и књижевности
  • Јелена Маричић – професор енглеског језика
  • Биљана Јевтић – професор енглеског језика
  • Гордана Степановић – професор енглеског језика
  • Мила Лукић – професор математике
  • Весна Животић – професор математике
  • Светлана Ивановић – професор математике
  • Драгана Лукић – професор рачунарства и информатике
  • Весна Милисављевић – професор рачунарства и информатике
  • Славица Ђурђевић – професор рачунарства и информатике
  • Александар Блажић – професор хемије
  • Драган Ескић – професор хемије
  • Милица Лаловић – професор физике
  • Наташа Соскић – професор биологије и екологије
  • Светлана Блажић – професор историје
  • Татјана Петронијевић – професор историје
  • Наташа Василић – професор ликовне уметности
  • Соња Ивановић – професор музичке културе
  • Душан Косановић – професор филозофије
  • Тања Ранчић– професор социологије
  • Биљана Вићовац – професор географије
  • Гагић Младен – професор верске наставе
  • Младен Волф – професор верске наставе
  • Божидар Васиљевић – професор верске наставе
  • Марија Милојевић – професор предузетништва и грађанског васпитања
  • Весна Нововић – професор физичке културе
  • Иван Ристић – професор физичке културе
  • Владимир Илић – професор физичке културе
  • Марија Бјеловук – професор електротехничке групе предмета
  • Милан Божић – професор електротехничке групе предмета
  • Живан Давидовић – професор електротехничке групе предмета
  • Мирјана Ђорђевић – професор електротехничке групе предмета
  • Тамара Живковић-Савић – професор електротехничке групе предмета
  • Срђан Маричић – професор електротехничке групе предмета
  • Далибор Невенкић – професор електротехничке групе предмета
  • Весна Радић – професор електротехничке групе предмета
  • Александар Радосављевић – професор електротехничке групе предмета
  • Александар Ранковић – професор електротехничке групе предмета
  • Данијела Савковић – професор електротехничке групе предмета
  • Горан Станковић – професор електротехничке групе предмета
  • Добрица Ћертић – професор електротехничке групе предмета
  • Петар Ћосић – професор електротехничке групе предмета
  • Никола Димитријевић – професор практичне наставе – електротехника
  • Горан Ристић – професор практичне наставе – електротехника
  • Зоран Стевановић – професор практичне наставе – електротехника
  • Ненад Ћосић – професор практичне наставе – електротехника
  • Јелена Ђурђевић – професор машинске групе предмета
  • Дејан Трифуновић – професор машинске групе предмета и практичне наставе
  • Зоран Вујић – професор машинске групе предмета
  • Ненад Вујић – професор машинске групе предмета
  • Ненад Терзић – професор машинске групе предмета
  • Предраг Терзић – професор машинске групе предмета
  • Драган Мијаиловић – професор машинске групе предмета
  • Драган Симић – професор машинске групе предмета
  • Бранко Савић – професор машинске групе предмета
  • Александра Петковић – професор машинске групе предмета
  • Ведра Перишић – професор машинске групе предмета
  • Родољуб Станојевић – професор практичне наставе – машинство и обрада метала
  • Радомир Лукић – професор практичне наставе – машинство и обрада метала
  • Милован Јанковић – професор практичне наставе – машинство и обрада метала
  • Миливоје Јаношевић – професор практичне наставе – машинство и обрада метала
  • Срђан Марковић – професор практичне наставе – машинство и обрада метала
  • Срђан Терзић – професор практичне наставе – машинство и обрада метала
  • Ратко Петровић – професор практичне наставе – машинство и обрада метала
  • Звездан Благојевић – професор текстилне групе предмета
  • Данијела Гојковић – професор текстилне групе предмета
  • Данијела Стојковски – професор практичне наставе – текстиство и кожарство
  • Јелена Иванчевић – професор практичне наставе – текстиство и кожарство
  • Ирена Павловић – професор практичне наставе – текстиство и кожарство
  • Јасмина Јовановић – професор практичне наставе – текстиство и кожарство