Успех наших ученика на UPSHIFT радионици УНИЦЕФ-а и Достигнућа младих у Србији

Ученици Техничке школе из Младеновца су на регионалној UPSHIFT радионици УНИЦЕФ-а и Достигнућа младих у Србији освојили две од пет новчаних награда у износу од по 100.000 динара за реализацију пројеката из области екологије.

На радионици је учествовало 25 тимова, а у финалу је Техничка школа имала укупно четири од 11 тимова.

Награде су освојили ученици одељења I-4 (капитен тима Радмила Петровић) и ученици одељења III-4 (капитен тима Михајло Каламар). У наредна три месеца ће ученици са менторима реализовати своје пројекте. Захваљујући њиховом труду, идејама и посвећености Техничка школа ће добити малу Ботаничку башту и сајт “Еко алерт” на коме ће сви наши суграђани моћи да пријаве еколошке проблеме у нашем граду. Честитам!

Објављено: 30. септембар 2023. године

аутор: Тијана Павловић